Web Developer

Warszawa / Białystok

Zakres zadań

  • Cięcie plików graficznych PSD i tworzenie na ich podstawie HTML
  • Tworzenie warstwy front-end dla nowych projektów i rozwijanie już istniejących
  • Edycja i stawianie back-endu w oparciu o framework PHP
  • Optymalizacja tworzonych rozwiązań
  • Poszerzanie wiedzy i śledzenie trendów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/jQuery
  • Bardzo dobra znajomość CSS3/LESS/SASS
  • Doświadczenie z RWD
  • Podstawy PHP
  • Znajomość wzorca MVC
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Mile widziana znajomość AngularJS
  • Mile widziana znajomość Node.js/Gulp
  • Mile widziana znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013) i dla największych polskich i zagranicznych marek
  • Gwarantowany szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze