Asystent ds. rozliczeń finansowych
(Fakturzysta)

Traffic Assistant

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki online marketingu, nauczyć się pracy w obszarze finansów oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Kontrola faktur zakupu związanych z kampaniami marketingowymi, pod kątem formalno-prawnym i merytorycznym.
  • Weryfikacja rozliczeń projektów z fakturami zakupu.
  • Weryfikacja przychodów i kosztów kampanii marketingowych pod kątem zasady współmierności.
  • Dekretacja faktur zakupu.
  • Archiwizacja dokumentów (formularze nowego klienta i dostawcy, certyfikatów rezydencji etc.)
  • Bieżąca wsparcie Project Managerów w zakresie rozliczania kampanii marketingowych.
  • Raportowanie do Traffic Specialist i Finance Managera

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów
  • Absolwent uczelni kierunków: finanse, administracja itp. lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość Ms Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Znajomość obsługi programu Raks będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy - umiejętność ustalania priorytetów oraz ich nieustannej rewizji
  • Otwartość, komunikatywność i asertywność, umiejętność zadawania pytań, wskazania błędów i przekazania rekomendacji

Oferujemy

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody, dynamicznie rozwijający się zespół
  • Szybki rozwój zawodowy (szkolenia, przejrzyste ścieżki karier)
  • Możliwość nauki poprzez pracę z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013
  • Możliwość budowania kampanii dla największych polskich i zagranicznych marek
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i wiele innych)