Specialist Affiliate

Warszawa

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki performance marketingu, mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia
i umiejętności analitycznych oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Przygotowywanie, prowadzenie i analiza kampanii performance marketingowych
  • Kontakty z wydawcami (portale, bazy mailingowe, sieci afiliacyjne) i klientami
  • Współpraca z działem graficznym, analitycznym i developerskim
  • Przygotowywanie materiałów dla wydawców, obsługa programów analitycznych i trackingowych
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii performance marketingowych
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze afiliacji

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – obeznanie w formułach (znajomość tabel przestawnych, wyszukaj pionowo, filtry) – poziom średnio zaawansowany
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Otwartość, komunikatywność i asertywność, umiejętność zadawania pytań, wskazania błędów i przekazania rekomendacji, umiejętność wyciągania wniosków

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, dużą samodzielność
  • Możliwość testowania najnowszych rozwiązań w kampaniach multikanałowych w online marketingu
  • Możliwość poznania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w online marketingu
  • Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017) i dla największych marek
  • Szkolenia, w tym szkolenie wprowadzające
  • Elastyczny czas pracy w przypadku studentów zaocznych
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze na Dolnym Mokotowie (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)