SEO Specialist

Warszawa

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki performance marketingu, stać się ekspertem w obszarze prowadzenia kampanii SEO i jednocześnie wiedzieć jak funkcjonują pozostałe kanały online marketingu, zapraszamy do nas!

Będziesz mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia i umiejętności analitycznych w świecie marketingu internetowego.

Zakres zadań

  • Prowadzenie i zarządzanie kanałem SEO w ramach kampanii dla top klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów
  • Strategiczne planowanie kampanii i szacowanie efektów z działań SEO
  • Kontakty z klientami oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań
  • Raportowanie wyników kampanii
  • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

Wymagania

  • Prowadzenie kampanii, umiejętność długofalowego planowania działań i szacowania efektów z działań SEO
  • Znajomość narzędzi takich jak GA i Search Console, Ahrefs, SearchMetrics, SEMstorm, GTM
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań zarówno On- i Off-site
  • Umiejętność sprzedaży, argumentacji, przekonywania Klientów
  • Znajomość trendów w branży – zmian np. algorytmów Google
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – obeznanie w formułach, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Podstawowa znajomość innych kanałów marketingu online
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Sumienność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017) i dla największych polskich i zagranicznych marek
  • Gwarantowany szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)