Intern / Junior CRM

Warszawa

Opis

Jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze performance marketingu, mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia
i umiejętności analitycznych oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Prowadzenie e-mail marektingu, sms, remarketing FB i powiadomienia push
  • Zlecanie brief’ów do grafików na kreacje (maile, newslettery)
  • Wsparcie Project Managera w mailowych kontaktach z klientem oraz podczas spotkań (uczestictwo)
  • Weryfikacja poprawności językowej wysyłanych wiadomości
  • Wsparcie w przygotowywaniu harmonogramu wysyłek dla klientów
  • Robienie raportów dotyczących wysyłek (OR, CTR, CVR), dokonywanie analiz i przedstawianie rekomendacji co do dalszych działań
  • Praca w HTML – implementacja kodów do systemu
  • Testowanie kreacji, tytułów, nadawców i innych elementów wysyłki

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty), zasad pisowni, ortografii i interpunkcji
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – podstawowe funkcje, znajomość tabel przestawnych, wyszukaj pionowo etc.
  • Mile widziana znajomość podstaw języka HTML
  • Mile widziana znajomość systemów wysyłkowych (takich jak Freshmail, Sare, Sales Mango, Expert Sender, Get Response czy inne)
  • Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów oraz ich nieustannej rewizji
  • Kreatywność (tworzenie kreacji, pomysłów na grafiki i teksty marketingowe)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność zadawania pytań i wskazania błędów
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji optymalizacyjnych
  • Dostępność w wymiarze pełnego etatu (minimum 35 godzin tygodniowo)

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość testowania najnowszych rozwiązań w kampaniach multikanałowych w online marketingu
  • Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017) i dla największych marek
  • Gwarantowany szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)