Intern Client Performance

Warszawa

Zakres zadań

  • Przygotowywanie kampanii Display / Mailing (wysyłki mailingów zewnętrznych) / Facebook / SEM / Traffic
  • Przygotowywanie media planów
  • Obsługa programów trackujących
  • Kontakty z wydawcami i klientami oraz doradzanie klientom w wyborze kanałów i działań marketingowychv

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – znajomość formuł, tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Mile widziana znajomość Google Analytics, AdWords; doświadczenie w kontaktach z wydawcami i klientami będzie również atutem
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę oraz dobra organizacja pracy
  • Angielski na poziomie minimum B2

Oferujemy

  • Pracę w młodym i energicznym środowisku ludzi, którzy chcą zmieniać reguły gry panujące w marketingu
  • Doświadczenie w pracy na najbardziej wymagających projektach z dziedziny online marketingu
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna) oraz bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)