Executive Assistant

Warszawa

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki pracy w agencji performance marketingu, być głównym wsparciem Członków Zarządu i jednocześnie rozwijać się w obszarze komunikacji wewnętrznej i obsługi prawnej spółki, zapraszamy do nas!

Zakres zadań

Współpraca z Zarządem

·        Wsparcie Członków Zarządu w codziennej pracy w tym w organizacji spotkań, obsłudze kalendarzy, koordynowaniu podróży i rezerwacji

·        Zarządzanie komunikacją wewnętrzną miedzy Zarządem a pracownikami  (przygotowywanie newsletterów, ghostwriting, ankiety)

·        Raportowanie działań spółki do Zarządu Grupy Dentsu

Wsparcie prawne

·        Przygotowywanie uchwał Zarządu, prowadzenie rejestru dokumentów Zarządu i Wspólników, pełnomocnictw i sprawozdań działalności

·        Kontakt z organami państwowymi

·        Ścisły kontakt z Działem Prawnym i kancelariami zewnętrznymi, pomoc w bieżących problemach i koordynowanie przepływu dokumentacji

·        Przygotowywanie umów, aneksów oraz ich opiniowanie, opieka nad dokumentami spółki

Komunikacja wewnętrzna i organizacja eventów

·        Współorganizowanie i planowanie eventów pracowniczych (imprezy firmowe, integracje, celebracje świąt, nagrody dla pracowników)

·        Dbałość o relacje w zespole i bliska współpraca z działem HR w tym zakresie, wsparcie komunikacji na linii Zarząd – zespoły wsparcia (PR, Finanse, HR, Administracja)

·        Wsparcie akcji społecznych (CSR) w organizacji, projektowanie i realizacja nowych działań

·        Tworzenie prezentacji i koordynowanie treści przedstawianych na spotkaniach cyklicznych w organizacji, przygotowywanie notatek ze spotkań

Administracja biura

·        Wsparcie Office Managera oraz zastępowanie go w obsłudze administracyjnej w przypadku jego nieobecności

Wymagania

·        Pozytywne nastawienie do ludzi, poczucie humoru i naturalna zdolność do bycia dobrym duchem zespołu J

·        Doświadczenie w pracy asystenckiej – minimum 1 rok

·        Umiejętność wywierania wpływu i egzekwowania pracy od innych osób

·        Samodzielność i efektywna organizacja czasu pracy

·        Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz informacje

·        Dyskrecja i umiejętność pracy z poufnymi danymi

·        Biegła znajomość narzędzi MS Office (w tym Office 360)

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) zarówno w mowie jak i piśmie

·        Wykształcenie prawne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·        Możliwość współpracy z inspirującymi ludźmi i bycie blisko podejmowanych decyzji biznesowych

·        Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

·        Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017) i dla największych polskich i zagranicznych marek

·        Gwarantowany szybki rozwój zawodowy

·        Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)

·        Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)