eCRM Specialist

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki e-mail marketingu, nauczyć się pracy w obszarze prowadzenia kampanii i obsługi klienta oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Prowadzenie kampanii CRM dla klientów zewnętrznych,
  • Pełna komunikacja z klientem (maile, spotkania, rozmowy telefoniczne),
  • Przygotowywanie wysyłek e-mail marketingowych, wiadomości SMS oraz powiadomień push,
  • Współpraca z działem graficznym, developerskim i analitycznym,
  • Zarządzanie zespołem projektowym,
  • Udział w pracach audytowych dla nowych klientów,
  • Współtworzenie długofalowych strategii na działania CRM dla klientów zewnętrznych.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zaawansowana obsługa programów wysyłkowych (w szczególności: Emarsys, Salesforce Marketing Cloud, Silverpop, Expert Sender),
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania klientem i jego oczekiwaniami,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu długofalowej strategii na działania CRM dla klientów,
  • Podstawowa znajomość kodu HTML,
  • Podstawowa znajomość Excela,
  • Proaktywność i inicjatywa,
  • Dokładność,
  • Analityczne myślenie.

Oferujemy

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody, dynamicznie rozwijający się zespół,
  • Szybki rozwój zawodowy (szkolenia, przejrzyste ścieżki karier),
  • Możliwość nauki poprzez pracę z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013,
  • Możliwość budowania kampanii dla największych polskich i zagranicznych marek,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna),
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i wiele innych).