Display & Traffic

Junior Specialist / Specialist

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki performance marketingu, mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia
i umiejętności analitycznych oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Implementacja materiałów w systemie, sprawdzanie poprawności implementacji, kodów, zliczeń, weryfikacja prac przygotowywanych przez wydawców (tworzenie linków i wgrywanie ich do systemu Doubleclick / Gemius)
  • Testowanie kreacji / placement’ów
  • Testowanie nowych rozwiązań, kanałów i technologii oferowanych przez wydawców
  • Zbieranie statystyk kampanii, analiza wyników testów, raportowanie wyników, wyciąganie wniosków z danych i przedstawianie rekomendacji
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych – koncept graficzny, specyfikacja wydawców, współpraca z działem graficznym
  • Wsparcie w przygotowywaniu kampanii Display & Mailing i przygotowywaniu mediaplanów (opcjonalne)

Wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji kampanii Display / Mailing
  • Znajomość Doubleclick (lub analogicznego systemu)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów promocyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w kontaktach z wydawcami i klientami będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – podstawowe funkcje, znajomość tabel przestawnych, filtry, umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów oraz ich nieustannej rewizji
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność zadawania pytań i wskazania błędów
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji optymalizacyjnych
  • Dostępność w wymiarze pełnego etatu (40 godzin tygodniowo)

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość testowania najnowszych rozwiązań w kampaniach multikanałowych w online marketingu
  • Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013) i dla największych marek
  • Gwarantowany szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)