Junior Digital Designer

Białystok

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki performance marketingu, mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby klienta
  • Przygotowywanie kampanii internetowych
  • Tworzenie stron docelowych oraz WWW
  • Tworzenie statycznych i animowanych form graficznych
  • Współpraca z Project Managerami
  • Uczestnictwo w wymyślaniu koncepcji kreatywnych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign
  • Zmysł "usability" oraz estetyczne i kreatywne podejście do tworzenia layoutów internetowych
  • Znajomość zasad typografii
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Znajomość zagadnień UX
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dokładność, terminowość
  • Mile widziana znajomość Adobe AffterEffects, HTML 5 oraz zagadnień projektowania stron w RWD.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę z najlepszymi (nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013) i dla największych polskich i zagranicznych marek
  • Szkolenia nie tylko o tematyce graficznej
  • Gwarantowany szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze