Client Performance Specialist

Opis

Jeżeli chcesz poznać tajniki e-mail marketingu, nauczyć się pracy w obszarze prowadzenia kampanii i obsługi klienta oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Przygotowywanie kampanii Display & Mailing (wysyłki mailingów zewnętrznych) / Facebook / SEM / Traffic
  • Przygotowywanie media planów
  • Obsługa programów trackujących
  • Kontakty z wydawcami i klientami oraz doradzanie klientom w wyborze kanałów i działań marketingowych
  • Proaktywny upsell i cross-sell – zgodnie z potrzebami biznesowymi klienta
  • Wykorzystywanie najlepszych praktyk w zarządzaniu projektami
  • Rozliczanie projektów
  • Raportowanie wyników kampanii, analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania
  • Udział w przetargach, pomoc w przygotowaniu prezentacji sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online marketingowej lub doświadczenie w pracy po stronie Klienta w dziale marketingu online
  • Znajomość działania jednego lub kilku kanałów w performance marketingu: SEM, SEO, Mailing/ Display, Affiliate, CRM
  • Mile widziana zaawansowana znajomość Google Analytics, DoubleClick Manager i innych narzędzi analitycznych
  • Umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – obeznanie w formułach, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Umiejętność koordynacji prac zespołu będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Terminowe rozliczanie własnych klientów
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom B2

Oferujemy

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody, dynamicznie rozwijający się zespół
  • Szybki rozwój zawodowy (szkolenia, przejrzyste ścieżki karier)
  • Możliwość nauki poprzez pracę z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017
  • Możliwość budowania kampanii dla największych polskich i zagranicznych marek
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i wiele innych)