Business Development Director

Warszawa

Zakres zadań

  • Aktywna sprzedaż i budowanie relacji z nowymi klientami
  • Zarządzanie, rozwijanie, organizowanie i strukturyzowanie pracy zespołu sprzedażowego
  • Pełna odpowiedzialność za wynik biznesowy
  • Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z partnerami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc)
  • Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości / produktów do oferty firmy
  • Strategiczne wsparcie w procesie przygotowywania ofert handlowych
  • Zarządzanie współpracą z innymi brandami w grupie Dentsu
  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów i sposobów sprzedaży
  • Zarządzanie, motywowanie, promowanie i dbanie o rozwój zespołu sprzedażowego

Wymagania

  • Umiejętność sprzedaży i budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Nastawienie na wynik i osiąganie założonych rezultatów
  • Wysoka dojrzałość biznesowa
  • Postawa „can-do”, ukierunkowanie na działanie i rozwiazywanie problemów
  • Ponadprzeciętna ambicja bycia liderem na rynku, stawianie sobie i innym wysokich wymagań co do jakości i efektywności pracy
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Otwartość i wysokiej kultury osobistej
  • Znajomość branży online marketing i digital performance i poszczególnych kanałów online marketingu
  • Umiejętność zarządzania, motywowania ludzi
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Zaawansowana znajomość kanałów online marketingowych znajomość rynku reklamy online oraz trendów rynkowych
  • Umiejętność zarządzania budżetem, efektywna optymalizacja wydatkowania budżetu i osiąganie wyznaczonych celów finansowych
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy

  • Bardzo dużą decyzyjność i bezpośredni wpływ na biznes;
  • Pracę w bardzo twórczej i dynamicznej atmosferze;
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Bardzo atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego (dostęp do nowości, współpraca z globalnymi brandami, możliwość rozwoju w strukturach Dentsu Aegis Network)
  • Praca z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013 oraz fakt bycia największym globalnym partnerem Google
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna, system nagród, integracje)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, daycare i wiele innych)