Business Development CRM

Intern / Junior Specialist

Opis

Jako członek zespołu CRM Business Development otrzymasz olbrzymią dawkę wiedzy w jednej z najdynamiczniej rozwijających się obszarów biznesu. Poznasz najważniejsze narzędzia i trendy w marketingu internetowym, który łączy w sobie zagadnienia związane z komunikacją, technologią oraz zaawansowaną analizą danych.

Zakres zadań

  • Analizowanie danych z kampanii (reklamowe wysyłki mailingowe i kampanie CRM – m.in. mail, SMS, push, social media, czat) w celu optymalizacji wyników kampanii i pracy zespołu i na ich podstawie planowanie wysyłek mailingowych
  • Bliska współpraca z zespołem obsługującym wysyłki mailingowe / kampanie CRM
  • Dbanie o rentowność kampanii i zwiększanie ich efektywności (bieżący monitoring, samodzielne wyciąganie wniosków i rekomendacje)
  • Egzekwowanie implementacji proponowanych zmian w zespole realizującym wysyłki
  • Zbieranie i analizowanie zebranych danych z wykorzystaniem narzędzi statystycznych - Ms Excel, systemów wysyłkowych (np. SARE, Inis, Redlink) i innych narzędzi analitycznych i trackingowych (np. Gemius, DCM)
  • Rozliczanie kampanii (potwierdzanie zrealizowanych kampanii i stawek z klientami i wydawcami, wprowadzanie danych do systemu i przygotowywanie zestawień i raportów rozliczeniowych)
  • Formułowanie wniosków i hipotez oraz przedstawianie rekomendacji
  • Przygotowanie dokumentów dotyczących proponowanych rozwiązań
  • Testowanie zaimplementowanych rozwiązań
  • Odpowiedzialność za poprawność danych dotyczących kampanii i przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie w projektach analitycznych, wyciąganiu wniosków i przygotowywaniu rekomendacji (również podczas studiów, działalność w organizacjach studenckich, praca naukowa)
  • Dokładność, skrupulatność, umiejętność znajdywania błędów w danych
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne
  • Potwierdzone umiejętności rozwiązywania problemów w oparciu o dane ilościowe
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole i z osobami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, mile widziane VBA)
  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom B2
  • Znajomość HTML, podstawowych narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, DoubleClick) i pojęć online marketingu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w młodym i energicznym środowisku ludzi, którzy chcą zmieniać reguły gry panujące w marketingu
  • Możliwość bezpośredniej pracy z klientami i okazję głębokiego zrozumienia ich biznesów
  • Doświadczenie w pracy na najbardziej wymagających projektach z dziedziny online marketingu
  • Pakiet intensywnych szkoleń oraz szybki rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i zjeżdżalnia)