Affiliate Specialist

Zastosować

Marka iProspect
[Location] Warsaw - Czerska 12
Pełny etat / niepełny etat Full time
Post Data otwarcia 07/17/2019

JUNIOR SPECIALIST (Affiliate)

Zakres zadań:

  • Prowadzenie kampanii online marketingowych w obrębie kanału Afiliacja
  • Przygotowywanie, prowadzenie i analiza kampanii afiliacyjnych: generowanie kodów, trafikowanie materiałów, optymalizacja, przygotowywanie raportów (przy wsparciu zespołu analitycznego), wyciąganie wniosków, kontrola budżetów mediowych, oraz rozliczenia
  • Kontakty z wydawcami (portale, bazy mailingowe, sieci afiliacyjne), negocjacje stawek
  • Kontakty z Project Managerami/Klientami
  • Współpraca z działem graficznym, analitycznym, developerskim itp.
  • Obsługa programów analitycznych i trackingowych (Hasoffers, Campaign Manager, Adform, Google Analytics)
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel i PowerPoint (znajomość tabel przestawnych, wyszukaj pionowo, filtry), umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
  • Analityczne myślenie
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów
  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy (swojej i współpracowników)
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Dobra organizacja pracy - multitasking i umiejętność ustalania priorytetów oraz ich nieustannej rewizji
  • Otwartość, komunikatywność i asertywność, umiejętność zadawania pytań, wskazania błędów i przekazania rekomendacji
  • Umiejętność optymalizacji kampanii, wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji
  • Skrupulatność, dokładność
  • Znajomość pojęć typu: impresje, kliki, konwersje, rozumienie i umiejętność policzenia wskaźników typu CTR, CVR, CPM
  • Rozumienie działania i umiejętność korzystania z narzędzi analityki online, np. Hasoffers, Google Analytics, Campaign Manager lub Adform

W zamian oferujemy:

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody zespół
  • Rozwój zawodowy (szkolenia, ścieżki karier, dostęp do nowości, współpraca z globalnymi brandami, możliwość rozwoju w strukturach Dentsu Aegis Network)
  • Praca z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017 oraz fakt bycia największym globalnym partnerem Google
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna, system nagród, integracje)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, daycare i wiele innych)

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”