Careers

Stażysta w dziale eCRM

> Apply

Job Description

miejsce pracy: praca zdalna

Twoje zadania:

  • Wsparcie ekspertów w prowadzeniu bieżących działań z zakresu eCRM
  • Przygotowywanie materiałów do wysyłek m.in. pisanie briefów dla studia graficznego, treści newsletterów i sms’ów, proponowanie tytułów maili
  • Weryfikacja jakości i poprawności przygotowanego materiału
  • Obsługa systemów e-mail marketingowych np.: ExpertSender, Sare, Freshmail
  • Uczestniczenie w planowaniu działań strategicznych
  • Przygotowywanie podstawowych analiz i raportów

Oczekiwania:

  • Chcesz poznać od podszewki pracę w obszarze eCRM
  • Nie lubisz ograniczeń i chcesz pracować w obszarze na styku: digital marketingu, technologii i kreacji
  • Znasz biegle język polski oraz język angielski– min. poziom B2;
  • Jesteś zaangażowany/a i nastawiony/a na realizacje celów;
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę i jesteś w niej dokładny/a i skrupulatny/a;
  • Jesteś komunikatywny/a i posiadasz umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znasz w podstawowym zakresie pakiet MS Office: word, excel i powerpoint;
  • Jako student, możesz przeznaczyć na staż min 35h/tyg.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość HTML
  • Podstawowa znajomość Google Analytics

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia współpracy na stanowisku juniorskim po zakończeniu stażu
  • Program onboardingowy oraz opiekun na dobry początek
  • Siłownia dostępna dla pracowników 24/7
  • Pakiet szkoleń e-learnignowych
  • Nagrody uznaniowe przyznawane przez managera za super osiągnięcia
  • Możliwość angażowania się w inicjatywy CSR na rzecz naszego społeczeństwa i planety
  • Integracje oficjalne i nieoficjalne :)