SEM Specialist

Brand: iProspect
Location: Warsaw - Czerska 12
Full Time / Part Time: Full time
Post Open Date: 12/11/2018

ZAKRES ZADAŃ:

  • Samodzielne prowadzenie kampanii SEM dla wskazanego klienta
  • Uczestniczenie w prowadzeniu i zarządzaniu kanału SEM w ramach kampanii dla klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów
  • Budowanie struktur i reklam w AdWords
  • Wsparcie w strategicznym planowaniu kampanii i szacowaniu efektów z działań SEM
  • Testowanie nowych rozwiązań AdWords, wykorzystywanie wersji beta produktów Google
  • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI
  • Raportowanie wyników kampanii
  • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji
  • Kontakty z klientami, budowanie relacji oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze SEM i online marketingu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – znajomość formuł, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2
  • Min. pół roku doświadczenia w obszarze online marketingu
  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu AdWords (Google Ads) i Edytora AdWords
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii AdWords
  • Znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem
  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji
  • Myślenie strategiczne - umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online
  • Skrupulatność i dokładność
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy (swojej i współpracowników)
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość Double Click będzie dodatkowym atutem