Careers

SEM Practise Leader

> Apply

Job Description

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki: Carat, Isobar, iProspect, Red8 Group, Amplifi, Amnet, DDS, dentsu i dentsu X, TSL oraz Propeller Film. Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

SEM PRACTICE LEADER

Miejsce pracy: Warszawa/zdalna

Wiedza:

  • Doświadczenie (co najmniej 5 lat) w samodzielnym planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii w Google Ads (Search, Display, YouTube);
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii w Google Ads;
  • Bardzo dobra znajomość branży eCommerce i rynku marketingu online;
  • Doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej/telecom;
  • Doświadczenie i znajomość specyfiki prowadzenia kampanii dla dużych marek;
  • Doświadczenie w optymalizacji różnych typów kampanii (brand, traffic, lead, sales);
  • Znajomość BigQuery oraz biegła praca z MS Excel;
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość zagadnień z zakresu SEO oraz znajomość pozostałych systemów reklamowych.

Zadania:

  • Zarządzanie specjalistami odpowiedzialnymi za kampanie PPC w wyszukiwarce Google z uwzględnieniem celów krótkoterminowych (codziennych) i strategii;
  • Koordynacja wykorzystania kluczowych danych z narzędzi Googla (Adwords, Planner, Analytics)  i danych własnych klienta;
  • Koordynacja analizy strategii konkurencji;
  • Regularne śledzenie narzędzi optymalizacyjnych wdrażanych przez Google albo przez inne podmioty działające na rynku;
  • Merytoryczne wsparcie działu sprzedażowego klienta;
  • Poszerzanie wiedzy Zespołu i przygotowywanie niezbędnych szkoleń;
  • Dbanie o synergię z działaniami SEO.

Oferujemy:

  • Home office na czas trwania pandemii (później tryb hybrydowy);
  • Praca dla jednego z największych ecommerce w Polsce;
  • Praca z zaawansowanymi narzędziami analitycznymi;
  • Wymiana wiedzy z jednymi z najlepszych ekspertów od kampanii performance;
  • Praca w przyjaznej atmosferze, wspierającej rozwój oraz współpracę;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Wewnętrzny program szkoleń „Let’s share” i wiele innych;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE.