Programmatic specialist

Brand: iProspect
Location: Warsaw - Czerska 12, Poland
Full Time / Part Time: Full time
Post Open Date: 08/06/2020

Grupa dentsu Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet oraz RED8.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie do iProspect szukamy osoby na stanowisko:

Programmatic Specialist

Miejsce pracy: Warszawa/zdalna

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Samodzielne planowanie oraz nadzór nad kampaniami online (wraz z optymalizacją);
  • Branie udziału w przetargach;
  • Kontakt z klientami i spółkami dentsu w Polsce i krajach regionu;
  • Techniczne przygotowywanie startu kampanii reklamowych;
  • Zarządzanie przebiegiem kampanii w tym kontrola budżetu;
  • Monitoring i optymalizacja kampanii pod kątem zdefiniowanych celów;
  • Tworzenie analiz danych i raportowanie wyników kampanii.

Pisz do nas jeśli:

  • Masz doświadczenie realizacji kampanii w obszarze Programmatic Buying;
  • Bardzo dobrze znasz platformy takie jak D&V 360 oraz Adform;
  • Znasz takie narzędzia jak: GA, Gemius, DCM (mile widziane);
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem;
  • Twoimi mocnymi stronami są odpowiedzialność oraz terminowość w realizacji zadań;
  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne;
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim, co pozwala na swobodną komunikację ustną i mailową oraz tworzenie prezentacji (poziom B2).

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji performance marketingu;
  • Możliwość pracy na projektach kluczowych klientów w branży digital marketingu, e-commerce,
  • Szkolenie onboardingowe pokrywające wszystkie obszary digital marketingu;
  • Bliską, codzienną współpracę z doświadczonymi Project Managerami – dużo szkoleń i merytorycznego wsparcia w okresie wdrażania;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach iProspect oraz grupy Dentsu Aegis Network w Polsce i na świecie – lokalizacja na Dolnym Mokotowie;
  • Wewnętrzny program szkoleń „Let’s share” i wiele innych;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Kartę sportową OK System lub Multisport.