Business Development Manager

Brand: iProspect
Location: Warsaw - Czerska 12, Poland
Full Time / Part Time: Full time
Post Open Date: 08/09/2019

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
Jeżeli chcesz współtworzyć przyszłość performance marketingu, jesteś zorientowany na wynik i znakomicie budujesz długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi - zapraszamy do nas!

Zakres zadań:
•    Aktywna sprzedaż i budowanie relacji z nowymi klientami
•    Odpowiedzialność za wynik biznesowy w ramach postawionego celu indywidualnego
•    Przygotowywanie ofert handlowych
•    Współpraca z innymi brandami w grupie Dentsu
•    Aktywne poszukiwanie nowych kanałów i sposobów sprzedaży
•    Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z partnerami zewnętrznymi
•    Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc)
•    Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości / produktów do oferty firmy

Wymagania:
•    Umiejętność sprzedaży i budowania długotrwałych relacji biznesowych
•    Umiejętność słuchania, zrozumienia potrzeb klienta i zaproponowania skutecznych sposobów ich rozwiązania
•    Nastawienie na wynik i osiąganie założonych rezultatów
•    Wysoka dojrzałość biznesowa
•    Postawa „can-do”, ukierunkowanie na działanie i rozwiazywanie problemów
•    Ponadprzeciętna ambicja bycia liderem na rynku, stawianie sobie wysokich wymagań co do jakości i efektywności pracy
•    Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
•    Otwartość i wysokiej kultury osobistej
•    Wysokie umiejętności analityczne
•    Znajomość kanałów online marketingowych znajomość rynku reklamy online oraz trendów rynkowych
•    Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

W zamian oferujemy:
•    Bardzo dużą decyzyjność i bezpośredni wpływ na biznes;
•    Pracę w bardzo twórczej i dynamicznej atmosferze;
•    Płaską strukturę organizacyjną
•    Bardzo atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego (dostęp do nowości, współpraca z globalnymi brandami, możliwość rozwoju w strukturach Dentsu Aegis Network)
•    Praca z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013 oraz fakt bycia największym globalnym partnerem Google
•    Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna, system nagród, integracje)
•    Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, daycare i wiele innych)