PPC specialista senior

Hledáme do našeho PPC teamu zkušenou seniorní posilu na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

  • Vytváření, implementace a kontrola PPC strategií pro významné klienty naší agentury
  • Péče o svěřené klienty
  • Správa, kontrola a vyhodnocování kampaní v reklamních systémech (AdWords, Sklik, AdForm, Google Analytics, Double Click Manager apod.)
  • Průběžná PPC optimalizace
  • Prezentace kampaní u klientů

Požadavky

  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 - 2 roky
  • práce s excelem na vynikající úrovni
  • silné analytické schopnosti: umět analyzovat velké objemy dat, formovat hypotézy a vytvářet závěry na základě dat z různých zdrojů
  • dobrá angličtina
  • odolnost vůči stresu
  • znalost problematiky výkonnostního marketingu
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme

  • 4 týdny dovolené + 3 dny placeného zdravotního volna (tzv. sick day)
  • Stravenky
  • Benefitní poukázky
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Sportovní akce v průběhu roku
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Profesní rozvoj

Pro odeslání Vašeho životopisu, prosíme vyplňte formulář níže